| αριθμός αναφοράς | 26005 |
| Μάρκα | Nooteboom |
| Date first registered | 20-03-1992 |
| αριθμός αναφοράς | 26005 |
| Μάρκα | Nooteboom |
| Model / Type | 3 axle extendable flatbed trailer |
| Date first registered | 20-03-1992 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles |
| Construction | Flatbed |
| Manufacture year | 1992 |
| Weight empty | 12220 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 35780 kg |
| Συνολικό βάρος | 48000 kg |
| Μεταξόνιο | 1024 |
Reference number: 26005 Nooteboom Extendable Flatbed Trailer Equipped with: • Hydraulic suspension • 3 SAF axles • 3 steering axles • Double tyres • Drum brakes Specifications: • Cargo space dimensions: 1340 x 250 cm • Extendable by 1540 cm Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Hydraulic suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 275/70 R 17.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Αναρτήσεις | Hydraulic suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 275/70 R 17.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 275/70 R 17.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |