| αριθμός αναφοράς | 25869 |
| Μάρκα | Nooteboom |
| Date first registered | 10-04-1995 |
| αριθμός αναφοράς | 25869 |
| Μάρκα | Nooteboom |
| Model / Type | 3 axle semi low loader extendable |
| Date first registered | 10-04-1995 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles |
| Construction | Semi low loader |
| Manufacture year | 1995 |
| Weight empty | 11480 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 36520 kg |
| Συνολικό βάρος | 48000 kg |
| Μεταξόνιο | 901 |
Reference number: 25869 Nooteboom Extendable Semi Low Loader Trailer • Upper deck length: 390 cm • Lower deck length: 750 cm • Lower deck extendable up to 520 cm Equipped with: • ABS • 3 axle BPW • 3x steering axles • Drum brakes • Hydraulic suspension • Twistlocks Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Hydraulic suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 245/70 R 17.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Αναρτήσεις | Hydraulic suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 245/70 R 17.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Αναρτήσεις | Hydraulic suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 245/70 R 22.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |