| αριθμός αναφοράς | 25745 |
| Μάρκα | Renault |
| Date first registered | 02-01-2009 |
| αριθμός αναφοράς | 25745 |
| Μάρκα | Renault |
| Model / Type | MIDLUM 280-16L closed box truck |
| Date first registered | 02-01-2009 |
| Ισχύς κινητήρα | 206 KW |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ | Manual gearbox |
| Emission | Euro5 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 4x2 |
| Construction | CLOSED BOX |
| Cabin | Day cab |
| Manufacture year | 2009 |
| Mileage | 425200 KM |
| Weight empty | 7475 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 8525 kg |
| Συνολικό βάρος | 16000 kg |
| Μεταξόνιο | 530 |
| Μήκος | 932 cm |
| Πλάτος | 254 cm |
Reference number: 25745 Renault Midlum 280 DXi Closed Box Truck • Equipped with ABS • Equipped with air conditioning • Fitted with a Dhollandia tail lift • Powered by a Euro 5 engine • Equipped with AdBlue • Equipped with a digital tachograph • Fitted with a camera • Fitted with a side door • Equipped with a radio • Equipped with a roof spoiler • Fitted with steel / air suspension • Equipped with a manual gearbox • Cargo space dimensions: 730 x 250 x 235 cm • Mileage: 425,200 km Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 285/70 r 19.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Μείωση | Single reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Air suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 285/70 r 19.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |