| αριθμός αναφοράς | 25758 |
| Μάρκα | Scania |
| Date first registered | 10-11-2015 |
| αριθμός αναφοράς | 25758 |
| Μάρκα | Scania |
| Model / Type | G 410 Tractor unit |
| Date first registered | 10-11-2015 |
| Ισχύς κινητήρα | 302 KW |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ | Automatic |
| Emission | Euro6 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 4x2 |
| Construction | Standard tractor |
| Cabin | Sleeper cab |
| Manufacture year | 2015 |
| Mileage | 827400 KM |
| Weight empty | 7514 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 11086 kg |
| Συνολικό βάρος | 18600 kg |
| Μεταξόνιο | 370 |
| Μήκος | 596 cm |
| Πλάτος | 255 cm |
Reference number: 25758 Scania G 410 Tractor Unit • Equipped with ABS • Equipped with air conditioning • Fitted with an aluminium fuel tank • Fitted with a refrigerator • Powered by a Euro 6 engine • Equipped with AdBlue • Equipped with a digital tachograph • Equipped with a radio • Equipped with spoilers • Fitted with steel / air suspension • Equipped with an automatic gearbox • Mileage: 827,400 km Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.