| αριθμός αναφοράς | 25811 |
| Μάρκα | Scania |
| Date first registered | 10-12-2011 |
| αριθμός αναφοράς | 25811 |
| Μάρκα | Scania |
| Model / Type | G 420 6x2 tractor unit |
| Date first registered | 10-12-2011 |
| Ισχύς κινητήρα | 309 KW |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ | Automatic |
| Emission | Euro5 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 6x2 |
| Construction | Standard tractor |
| Cabin | Sleeper cab |
| Manufacture year | 2011 |
| Mileage | 767300 KM |
| Weight empty | 8350 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 18150 kg |
| Συνολικό βάρος | 26500 kg |
| Μεταξόνιο | 405 |
| Μήκος | 645 cm |
| Πλάτος | 255 cm |
Reference number: 25811 Scania G 420 6x2 Tractor Unit • Configuration: 6x2 • Mileage: 767,300 km Equipped with: • ABS • Air conditioning • Aluminium fuel tank • Lift axle • Euro 5 engine • AdBlue • Steering axle • Radio • Spoilers • Steel / air suspension • Automatic gearbox Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/70 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/70 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Μείωση | Single reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Air suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/70 R 22.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |