| αριθμός αναφοράς | 25527 |
| Μάρκα | SYSTEM |
| Date first registered | 01-08-2005 |
| αριθμός αναφοράς | 25527 |
| Μάρκα | SYSTEM |
| Model / Type | Flatbed trailer |
| Date first registered | 01-08-2005 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles |
| Construction | Flatbed |
| Manufacture year | 2005 |
| Weight empty | 7390 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 31610 kg |
| Συνολικό βάρος | 39000 kg |
| Μεταξόνιο | 921 |
| Μήκος | 1265 cm |
| Πλάτος | 255 cm |
Reference number: 25527 System Flatbed Trailer • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Equipped with drum brakes • Fitted with a steering axle • Fitted with 3x BPW axles • Platform dimensions: 1230 x 250 cm Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |