| αριθμός αναφοράς | 25942 |
| Μάρκα | Volvo |
| Date first registered | 20-12-2018 |
| αριθμός αναφοράς | 25942 |
| Μάρκα | Volvo |
| Model / Type | FM 330 tractor unit |
| Date first registered | 20-12-2018 |
| Ισχύς κινητήρα | 250 KW |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ | Automatic |
| Emission | Euro6 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 4x2 |
| Construction | Standard tractor |
| Cabin | Sleeper cab |
| Manufacture year | 2018 |
| Mileage | 712100 KM |
| Weight empty | 7271 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 11729 kg |
| Συνολικό βάρος | 19000 kg |
| Μεταξόνιο | 380 |
| Μήκος | 599 cm |
| Πλάτος | 250 cm |
Reference number: 25942 Volvo FM 330 Tractor Unit • Mileage: 712,100 km Equipped with: • ABS • Air conditioning • Aluminium fuel tank • Webasto • Refrigerator • Euro 6 engine • AdBlue • Digital tachograph • Radio • VEB • Spoilers • Steel / air suspension • I-Shift gearbox Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.