| αριθμός αναφοράς | 25947 |
| Μάρκα | Volvo |
| Date first registered | 20-12-2018 |
| αριθμός αναφοράς | 25947 |
| Μάρκα | Volvo |
| Model / Type | FM 330 tractor unit |
| Date first registered | 20-12-2018 |
| Ισχύς κινητήρα | 250 KW |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ | Automatic |
| Emission | Euro6 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 4x2 |
| Construction | Standard tractor |
| Cabin | Sleeper cab |
| Manufacture year | 2018 |
| Mileage | 697500 KM |
| Weight empty | 7271 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 11729 kg |
| Συνολικό βάρος | 19000 kg |
| Μεταξόνιο | 380 |
| Μήκος | 599 cm |
| Πλάτος | 250 cm |
Reference number: 25947 Volvo FM 330 Tractor Unit • Mileage: 697,500 km Equipped with: • ABS • Air conditioning • Aluminium fuel tank • Webasto • Refrigerator • Euro 6 engine • AdBlue • Digital tachograph • Radio • VEB • Spoilers • Steel / air suspension • I-Shift gearbox Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/70 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Μείωση | Single reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Air suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/70 r 22.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |