| αριθμός αναφοράς | 25693 |
| Μάρκα | Volvo |
| Date first registered | 06-10-2017 |
| αριθμός αναφοράς | 25693 |
| Μάρκα | Volvo |
| Model / Type | FM 370 ADR tractor unit |
| Date first registered | 06-10-2017 |
| Ισχύς κινητήρα | 278 KW |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ | Automatic |
| Emission | Euro6 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 4x2 |
| Construction | Hazardous materials |
| Cabin | Sleeper cab |
| Manufacture year | 2017 |
| Mileage | 705600 KM |
| Weight empty | 7141 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 12859 kg |
| Συνολικό βάρος | 20000 kg |
| Μεταξόνιο | 370 |
| Μήκος | 589 cm |
| Πλάτος | 254 cm |
Reference number: 25693 Volvo FM 370 ADR Tractor Unit • Equipped with ABS • Equipped with air conditioning • Fitted with an aluminium fuel tank • Powered by a Euro 6 engine • Equipped with AdBlue • Equipped with a digital tachograph • Fitted with a PTO • Equipped with a radio • Fitted with side skirts • Equipped with a rear-view camera • Fitted with a VEB engine brake • Fitted with steel / air suspension • Equipped with an I-Shift gearbox • Mileage: 705,600 km Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/55 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Μείωση | Single reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Air suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/70 R 22.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |