| numer referencyjny | 25704 |
| Marka | Krone |
| Date first registered | 28-08-2007 |
| numer referencyjny | 25704 |
| Marka | Krone |
| Model / Type | Flatbed trailer |
| Date first registered | 28-08-2007 |
| KONFIGURACJA OSI | 3 axles |
| Construction | Flatbed |
| Manufacture year | 2007 |
| Weight empty | 7000 kg |
| Pojemność | 34000 kg |
| Masa całkowita | 41000 kg |
| Rozstaw osi | 896 |
| Długość | 1386 cm |
| Szerokość | 255 cm |
Reference number: 25702 BURG flatbed trailer Equipped with ABS, air suspension, drum brakes and 3 BPW axles. Platform dimensions: 1,360 x 250 cm Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Zawieszenie | Air suspension |
|---|---|
| Rozmiar opon | 385/65 R 22.5 |
| Zawieszenie | Air suspension |
|---|---|
| Rozmiar opon | 385/65 R 22.5 |
| Zawieszenie | Air suspension |
|---|---|
| Rozmiar opon | 385/65 R 22.5 |