| numer referencyjny | 25733 |
| Marka | LAG |
| Date first registered | 08-01-1999 |
| numer referencyjny | 25733 |
| Marka | LAG |
| Model / Type | Closed box trailer |
| Date first registered | 08-01-1999 |
| KONFIGURACJA OSI | 2 axles |
| Construction | Flatbed |
| Manufacture year | 1999 |
| Weight empty | 8080 kg |
| Pojemność | 24920 kg |
| Masa całkowita | 33000 kg |
| Rozstaw osi | 864 |
| Długość | 1375 cm |
| Szerokość | 255 cm |
Reference number: 25733 Lag closed box trailer Equipped with ABS, air suspension, lift axle, double tyres and 2 axles. Cargo space: 1,340 x 245 x 258 cm. Trailer with front and rear doors. Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.