| numer referencyjny | 25527 |
| Marka | SYSTEM |
| Date first registered | 01-08-2005 |
| numer referencyjny | 25527 |
| Marka | SYSTEM |
| Model / Type | Flatbed trailer |
| Date first registered | 01-08-2005 |
| KONFIGURACJA OSI | 3 axles |
| Construction | Flatbed |
| Manufacture year | 2005 |
| Weight empty | 7390 kg |
| Pojemność | 31610 kg |
| Masa całkowita | 39000 kg |
| Rozstaw osi | 921 |
| Długość | 1265 cm |
| Szerokość | 255 cm |
Reference number: 25527 SYSTEM flatbed trailer Equipped with ABS, air suspension, drum brakes, steering axle and 3 BPW axles. Platform dimensions: 1,230 x 250 cm Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Zawieszenie | Air suspension |
|---|---|
| Rozmiar opon | 385/65 R 22.5 |
| Zawieszenie | Air suspension |
|---|---|
| Rozmiar opon | 385/65 R 22.5 |
| Zawieszenie | Air suspension |
|---|---|
| Rozmiar opon | 385/65 R 22.5 |
| Wał kierowniczy | Tak |