| número de referência | 25784 |
| Marca | Groenewegen |
| Date first registered | 13-11-2015 |
| número de referência | 25784 |
| Marca | Groenewegen |
| Model / Type | 3 Axle |
| Date first registered | 13-11-2015 |
| CONFIGURAÇÃO DO EIXO | 3 axles (middle) |
| Construction | Refrigerated/freezer transport |
| Manufacture year | 2015 |
| Weight empty | 6720 kg |
| Capacidade de carga | 17280 kg |
| Peso total | 24000 kg |
| Base de roda | 748 |
| Comprimento | 1024 cm |
| Largura | 260 cm |
Reference number: 25784 Groenewegen Refrigerated Trailer • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Fitted with a lift axle • Equipped with drum brakes • Fitted with 3x BPW axles • Cargo space dimensions: 770 x 250 x 270 cm • Equipped with a Carrier Supra 950 MT cooling unit Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Molas | Air suspension |
|---|---|
| Medida dos pneus | 385/55 R 22.5 |
| Molas | Air suspension |
|---|---|
| Medida dos pneus | 385/55 R 22.5 |
| Molas | Air suspension |
|---|---|
| Medida dos pneus | 385/55 R 22.5 |