| número de referência | 25704 |
| Marca | Krone |
| Date first registered | 28-08-2007 |
| número de referência | 25704 |
| Marca | Krone |
| Model / Type | Flatbed trailer |
| Date first registered | 28-08-2007 |
| CONFIGURAÇÃO DO EIXO | 3 axles |
| Construction | Flatbed |
| Manufacture year | 2007 |
| Weight empty | 7000 kg |
| Capacidade de carga | 34000 kg |
| Peso total | 41000 kg |
| Base de roda | 896 |
| Comprimento | 1386 cm |
| Largura | 255 cm |
Reference number: 25702 BURG flatbed trailer Equipped with ABS, air suspension, drum brakes and 3 BPW axles. Platform dimensions: 1,360 x 250 cm Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Molas | Air suspension |
|---|---|
| Medida dos pneus | 385/65 R 22.5 |
| Molas | Air suspension |
|---|---|
| Medida dos pneus | 385/65 R 22.5 |
| Molas | Air suspension |
|---|---|
| Medida dos pneus | 385/65 R 22.5 |