| número de referência | 25737 |
| Marca | LAG |
| Date first registered | 08-01-1999 |
| número de referência | 25737 |
| Marca | LAG |
| Model / Type | Closed box trailer |
| Date first registered | 08-01-1999 |
| CONFIGURAÇÃO DO EIXO | 2 axles |
| Construction | Flatbed |
| Manufacture year | 1999 |
| Weight empty | 8110 kg |
| Capacidade de carga | 24890 kg |
| Peso total | 33000 kg |
| Base de roda | 864 |
| Comprimento | 1375 cm |
| Largura | 255 cm |
Reference number: 25737 Lag Closed Box Trailer • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Fitted with a lift axle • Fitted with double tyres • Fitted with 2 axles • Cargo space dimensions: 1340 x 245 x 258 cm • Equipped with front and rear doors Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Molas | Air suspension |
|---|---|
| Medida dos pneus | 315/80 R 22.5 |
| Montagem dupla | Sim |
| Molas | Air suspension |
|---|---|
| Medida dos pneus | 315/80 R 22.5 |
| Montagem dupla | Sim |