| número de referência | 25851 |
| Marca | Pacton |
| Date first registered | 23-02-2006 |
| número de referência | 25851 |
| Marca | Pacton |
| Model / Type | Flatbed trailer |
| Date first registered | 23-02-2006 |
| CONFIGURAÇÃO DO EIXO | 3 axles |
| Construction | Flatbed |
| Manufacture year | 2006 |
| Weight empty | 7450 kg |
| Capacidade de carga | 31550 kg |
| Peso total | 39000 kg |
| Base de roda | 910 |
| Comprimento | 1371 cm |
| Largura | 255 cm |
Reference number: 25851 Pacton flatbed trailer Equipped with ABS, air suspension, lift axle, disc brakes and 3 axles (SAF). Cargo space: 1,360 x 250 cm. Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Molas | Air suspension |
|---|---|
| Medida dos pneus | 385/65 R 22.5 |
| Molas | Air suspension |
|---|---|
| Medida dos pneus | 385/65 R 22.5 |
| Molas | Air suspension |
|---|---|
| Medida dos pneus | 385/65 R 22.5 |