| идентификационный номер | 25527 |
| Марка | SYSTEM |
| Date first registered | 01-08-2005 |
| идентификационный номер | 25527 |
| Марка | SYSTEM |
| Model / Type | Flatbed trailer |
| Date first registered | 01-08-2005 |
| Конфигурация оси | 3 axles |
| Construction | Flatbed |
| Manufacture year | 2005 |
| Weight empty | 7390 kg |
| Грузоподъемность | 31610 kg |
| Общий вес | 39000 kg |
| Колесная база | 921 |
| Длина | 1265 cm |
| Ширина | 255 cm |
Reference number: 25527 System Flatbed Trailer • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Equipped with drum brakes • Fitted with a steering axle • Fitted with 3x BPW axles • Platform dimensions: 1230 x 250 cm Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Подвеска | Air suspension |
|---|---|
| Размер шин | 385/65 R 22.5 |
| Подвеска | Air suspension |
|---|---|
| Размер шин | 385/65 R 22.5 |
| Подвеска | Air suspension |
|---|---|
| Размер шин | 385/65 R 22.5 |
| Рулевой вал | Да |