| идентификационный номер | 25734 |
| Марка | Burg |
| Date first registered | 27-10-2000 |
| идентификационный номер | 25734 |
| Марка | Burg |
| Model / Type | Food tank trailer |
| Date first registered | 27-10-2000 |
| Конфигурация оси | 3 axles |
| Construction | FOOD TANK |
| Construction volume | 36.4 m3 |
| Manufacture year | 2000 |
| Weight empty | 7470 kg |
| Грузоподъемность | 35530 kg |
| Общий вес | 43000 kg |
| Колесная база | 802 |
| Длина | 1163 cm |
| Ширина | 250 cm |
.Reference number: 25734 Burg food tank trailer Equipped with ABS, air suspension, lift axle, drum brakes and 3 axles (SAF). Food tank with 1 compartment, capacity 36,400 ltr. Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Подвеска | Air suspension |
|---|---|
| Размер шин | 425/65 R 22.5 |
| Подвеска | Air suspension |
|---|---|
| Размер шин | 425/65 R 22.5 |
| Подвеска | Air suspension |
|---|---|
| Размер шин | 425/65 R 22.5 |