| идентификационный номер | 25737 |
| Марка | LAG |
| Date first registered | 08-01-1999 |
| идентификационный номер | 25737 |
| Марка | LAG |
| Model / Type | Closed box trailer |
| Date first registered | 08-01-1999 |
| Конфигурация оси | 2 axles |
| Construction | Flatbed |
| Manufacture year | 1999 |
| Weight empty | 8110 kg |
| Грузоподъемность | 24890 kg |
| Общий вес | 33000 kg |
| Колесная база | 864 |
| Длина | 1375 cm |
| Ширина | 255 cm |
Reference number: 25737 Lag closed box trailer Equipped with ABS, air suspension, lift axle, double tyres and 2 axles. Cargo space: 1,340 x 245 x 258 cm. Trailer with front and rear doors. Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Подвеска | Air suspension |
|---|---|
| Размер шин | 315/80 R 22.5 |
| Двойная сборка | Да |
| Подвеска | Air suspension |
|---|---|
| Размер шин | 315/80 R 22.5 |
| Двойная сборка | Да |