| идентификационный номер | 25851 |
| Марка | Pacton |
| Date first registered | 23-02-2006 |
| идентификационный номер | 25851 |
| Марка | Pacton |
| Model / Type | Flatbed trailer |
| Date first registered | 23-02-2006 |
| Конфигурация оси | 3 axles |
| Construction | Flatbed |
| Manufacture year | 2006 |
| Weight empty | 7450 kg |
| Грузоподъемность | 31550 kg |
| Общий вес | 39000 kg |
| Колесная база | 910 |
| Длина | 1371 cm |
| Ширина | 255 cm |
Reference number: 25851 Pacton flatbed trailer Equipped with ABS, air suspension, lift axle, disc brakes and 3 axles (SAF). Cargo space: 1,360 x 250 cm. Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Подвеска | Air suspension |
|---|---|
| Размер шин | 385/65 R 22.5 |
| Подвеска | Air suspension |
|---|---|
| Размер шин | 385/65 R 22.5 |
| Подвеска | Air suspension |
|---|---|
| Размер шин | 385/65 R 22.5 |