| رقم المرجع | 25635 |
| ماركة | LAG |
| Model / Type | Flatbed trailer |
| Date first registered | 15-06-2006 |
| وضع المحور | 3 axles |
| Construction | Flatbed |
| Manufacture year | 2006 |
| Weight empty | 8200 kg |
| الحد الأقصي لصافي الحمولة | 30800 kg |
| الوزن القائم | 39000 kg |
| قاعدة العجلات | 901 |
| العرض | 1391 cm |
| العرض | 255 cm |
Reference number: 25635 Lag Flatbed Trailer • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Equipped with drum brakes • Fitted with 3x BPW axles • Platform dimensions: 1360 x 250 cm Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| تعليق | Air suspension |
|---|---|
| حجم الإطارات | 435/50 R 19.5 |
| تعليق | Air suspension |
|---|---|
| حجم الإطارات | 435/50 R 19.5 |
| تعليق | Air suspension |
|---|---|
| حجم الإطارات | 435/50 R 19.5 |