| رقم المرجع | 25809 |
| ماركة | MAN |
| Model / Type | TGM 12.250 frigo |
| Date first registered | 14-08-2014 |
| قوة المحرك | 184 KW |
| نقل الحركة | Automatic |
| Emission | Euro6 |
| وضع المحور | 4x2 |
| Construction | Refrigerated/freezer transport |
| Cabin | Day cab |
| Manufacture year | 2014 |
| Mileage | 544600 KM |
| Weight empty | 7760 kg |
| الحد الأقصي لصافي الحمولة | 4230 kg |
| الوزن القائم | 11990 kg |
| قاعدة العجلات | 383 |
| العرض | 753 cm |
| العرض | 260 cm |
Reference number: 25809 Man TGM 12.250 frigo truck Equipped with ABS, air conditioning, Dhollandia tail lift, camera, digital tachograph, radio, roof spoiler, Euro 6 engine, AdBlue, steel / air suspension and AS-Tronic gearbox. Cargo space (frigo box): 552 x 248 x 240 cm. Carrier Supra 450 cooling unit. Truck is in good condition. Mileage: 544,600 km. Available in our yard and ready to work.
| تعليق | Leaf spring suspension |
|---|---|
| حجم الإطارات | 305/70 R 19.5 |
| محور التوجيه | نعم |
| تخفيض | Single reduction |
|---|---|
| تعليق | Air suspension |
| حجم الإطارات | 265/70 R19.5 |
| تشكيل مزدوج | نعم |