| Número de referencia | 25873 |
| Marca | MAN |
| Model / Type | TGL 12.190 |
| Date first registered | 22-02-2018 |
| Potencia del motor | 140 KW |
| TRANSMISIÓN | Automatic |
| Emission | Euro6 |
| CONFIGURACIÓN EJE | 4x2 |
| Construction | CLOSED BOX |
| Cabin | Day cab |
| Manufacture year | 2018 |
| Mileage | 625400 KM |
| Weight empty | 6650 kg |
| Capacidad de carga | 5340 kg |
| Peso total | 11990 kg |
| Distancia entre ejes | 520 |
| Largo | 905 cm |
| Ancho | 255 cm |
Reference number: 25834 MAN Closed Box Truck • Mileage: 625.400 km Equipped with: • ABS • Air conditioning • Dhollandia tail lift (1,500 kg) • Euro 6 engine • AdBlue • Digital tachograph • Radio • Roof spoiler • Side door • Steel / air suspension • Automatic gearbox Cargo space: • 718 x 249 x 235 cm Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Suspensión | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Tamaño neumáticos | 265/70 R 17.5 |
| Eje direccional | Sí |
| Reducción | Single reduction |
|---|---|
| Suspensión | Air suspension |
| Tamaño neumáticos | 265/70 R 17.5 |
| Montaje doble | Sí |