| reference number | 25935 |
| Brand | Unknown |
| Date first registered | 25-03-2017 |
| reference number | 25935 |
| Model / Type | JOP 3500 |
| Date first registered | 25-03-2017 |
| AXLE CONFIGURATION | 2 axles (middle) |
| Construction | Container transport |
| Manufacture year | 2017 |
| Weight empty | 620 kg |
| Loading capacity | 2880 kg |
| Total weight | 3500 kg |
Reference number: 25935 Oosterwijk Container Transport Trailer • 10 ft container • 2 axles Equipped with: • Steel suspension • 4x support legs Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Springs | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Tire size | 195/50 R 13C |
| Springs | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Tire size | 195/50 R 13 C |